Czas realizacji zamówienia

Szanowni Klienci, pragniemy poinformować, że od piątku 31.07 do soboty 15.08 jesteśmy na urlopie. W czasie naszego urlopu mogą Państwo dokonać zakupu w sklepie jednakże realizacją zamówień zajmiemy się po powrocie z wypoczynku.

Za wydłużony czas realizacji Waszych zamówień z góry przepraszamy.

Serdecznie Pozdrawiamy
zespół sklepu EkoSzop.pl


 

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty (Państwa zakupy wysyłamy dopiero po zaksięgowaniu wpłaty). W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych roboczych.

Dane do przelewu:

Ekoszop Katarzyna Kubik
04 1870 1045 2078 1065 6642 0001

W tytule proszę wpisać: imię i nazwisko oraz nr. zamówienia

 

formy płatności 

 

Forma dostawy

 

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.

Paczkomaty - zazwyczaj do 24 godzin zmówiony towar jest już w paczkomacie.

koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl