Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Dane do przelewu:

Ekoszop Katarzyna Kubik
04 1870 1045 2078 1065 6642 0001

W tytule proszę wpisać: imię i nazwisko oraz nr. zamówienia

  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

 

Wystawiamy tylko Faktury ZW

Podstawa prawna zwolnienia z VAT: 

art. 113 ust 1 i 9 ustawy o VAT - zwolnienie ze względu na nieprzekroczenie 200 000 PLN obrotu.

 


 

PayU to wiodący Operator płatności internetowych w Polsce oferujący najpopularniejsze w naszym kraju metody, takie jak PayU umożliwia płacenie kartami Visa i MasterCard, przelewami bankowymi, BLIKiem oraz portfelami elektronicznymi: Google Pay, Apple Pay, Visa Checkout oraz Masterpass.


Metody płatności dostępne w PayU:

PayU Express
Płatność nawet w 0,5 sekundy, bez podawania danych karty.


Karty płatnicze
Płatność w Internecie tymi samymi kartami debetowymi i kredytowymi, co w zwykłym sklepie.


Marketplace
Jeśli Twój serwis oferuje produkty wielu sprzedawców, klienci mogą dodać je do jednego koszyka i opłacić jedną transakcją.


Przelew elektroniczny
Dane uzupełniane są automatycznie – kupujący musi tylko zatwierdzić przelew. Klient może też zapłacić jeszcze szybciej używając kodu BLIK.


Płatności wielowalutowe
Prezentacja cen produktów i płatność w różnych walutach. Nie musisz prowadzić rozliczeń w obcych walutach i nie ponosisz żadnego ryzyka zmiany kursu!


PayU Raty
Raty całkowicie online, bez wychodzenia z domu i bez kuriera, z decyzją nawet w 15 minut. Klienci mogą kupować produkty lepszej jakości i z wyższej półki cenowej.


PayU Mobile
Płatność jednym dotknięciem w telefonie, bez wychodzenia z aplikacji mobilnej Twojego sklepu!


Portfele elektroniczne
Apple Pay, Google Pay, Visa Checkout, Masterpass – wszystkie najbardziej innowacyjne metody płatności zawsze w Twoim sklepie!


Płatności cykliczne
Abonamenty i subskrypcje zawsze opłacone na czas! Klient podaje dane swojej karty tylko raz, a kolejne wpłaty są pobierane automatycznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl